• Nogomet2088
  • Hokej na ledu510
  • Tenis1328
  • Košarka832
  • Rukomet252
  • Odbojka416
  • Pikado113
  • Baseball12
  • Američki nogomet4
  • Ragbi38
  • Alpsko skijanje10
  • Skijaški skokovi18
  • Skijaško trčanje38
  • Snooker26
  • Mali Nogomet45
  • Vaterpolo25
  • Boks15
  • MMA26
  • Bandy35
  • Floorball25
  • Odbojka na pijesku84
  • Biciklizam34
  • Stolni Tenis605
  • Badminton154
  • Kriket32
  • Kuglanje17
  • Squash1

Rezultati

Nogomet - Grčka
Super Liga 2, Skupina A
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
13:45
Makedonikos FC
Iraklis Larisas
Odgođeno
13:45
Almopos Arideas
Thesprotos
Odgođeno
Super Liga 2, Skupina B
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
13:45
GS Ilioupoli
Proodeftiki
Odgođeno
13:45
AO Egaleo 1931 PAE
Kallithea FC Athen
Odgođeno
13:45
Panachaiki 1891
Olympiacos Piraeus B
Odgođeno
13:45
Chania FC
Irodotos
Odgođeno
Nogomet - Njemačka
3. Liga
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
13:00
VfB Oldenburg
TSV 1860 München
2:2
0:0
-
X
3.65
Bundesliga Žene
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
13:00
TSG 1899 Hoffenheim (Ž)
MSV Duisburg (Ž)
7:0
4:0
-
1
1.08
13:00
1. FFC Turbine Potsdam (Ž)
Bayern Munchen (Ž)
Odgođeno
Nogomet - Njemačka Regionalliga
Regionalliga Sjeveroistok
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
13:00
Lichtenberg 47
RW Erfurt
3:4
1:2
-
2
1.75
13:00
Chemnitzer FC
Greifswalder FC
2:0
1:0
-
1
1.85
13:00
FSV Luckenwalde
Energie Cottbus
1:0
1:0
-
1
4.60
A-Junioren-Bundesliga/Jug/Jugoistok
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
11:00
FSV Mainz 05 U19
SC Freiburg U19
3:2
1:2
-
-
-
A-Junioren-Bundesliga Sjever/Sjeveroistok
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
11:00
Werder Bremen U19
Hertha BSC U19
0:1
0:0
-
-
-
Nogomet - Škotska
Premiership
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
13:00
St Johnstone FC
Celtic Glasgow
1:4
1:3
-
2
1.19
Nogomet - Francuska
Liga 1
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
13:00
Clermont Foot 63
AS Monaco
0:2
0:2
-
2
1.80
Divizija 1 Žene
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:45
Paris Saint Germain (Ž)
Le Havre AC (Ž)
3:1
1:0
-
1
1.07
Championnat National U19, Skupina C
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:00
US Avranches Msm U19
Merignac SA U19
1:0
0:0
-
1
1.32
Championnat National U19, Skupina B
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:00
Estac Troyes U19
FC Bourg-Péronnas U19
5:0
-
-
1
1.75
Championnat National U19, Skupina D
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
11:00
As Cannes U19
AS Saint-Etienne U19
0:1
0:1
-
2
1.90
10:00
AC Ajaccio U19
Toulouse FC U19
1:1
1:0
-
X
3.50
Nogomet - Tajland
Thai Liga 1
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
13:00
Lampang FC
Khon Kaen United FC
1:1
1:0
-
X
3.10
12:00
Chonburi FC
Lamphun Warrior
2:0
1:0
-
1
1.55
12:00
Ratchaburi FC
Nong Bua Pitchaya
2:1
2:1
-
1
1.70
11:30
Nakhon Ratchasima FC
Bangkok United
0:4
0:0
-
2
1.55
Thai Liga 2
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
13:00
Uthai Thani FC
Rayong Fc
1:0
1:0
-
1
1.55
12:30
Chainat
Nakhon SI United
1:0
0:0
-
1
3.15
12:00
Nakhon Pathom Fc
MOF Customs United
1:1
0:0
-
X
2.95
11:30
Ranong United
Kasetsart Fc
2:0
1:0
-
1
2.60
Thai Liga 3
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:00
Chachoengsao FC
Chanthaburi
3:2
2:1
-
-
-
09:30
Prime Bangkok
Nonthaburi United S.Boonmeerit
4:1
2:1
-
-
-
09:30
Surin Sugar Khongcheemool FC
Khon Kaen FC
1:5
0:0
-
-
-
09:30
Kasem Bundit University FC
Inter Bangkok
0:2
0:0
-
-
-
Nogomet - Portugal
Liga 3, Skupina B
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
13:00
Oliveira do Hospital
Vitoria Setubal
3:1
2:1
-
1
2.55
Segunda Liga
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:00
Penafiel
CD Mafra
1:0
0:0
-
1
2.15
Liga 3, Skupina A
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:00
AD Sanjoanense
Vilaverdense FC
1:1
1:1
-
X
3.05
Campeonato de Portugal, Skupina D
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:00
FC Ferreiras
Rabo De Peixe
0:1
0:0
-
2
1.70
Nogomet - Azerbajdžan
Premier Liga
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
13:00
Zira FK
Gabala
2:2
1:1
-
X
2.90
Nogomet - Španjolska
Segunda Rfef, Skupina 4
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
13:00
Real Betis B
Recreativo de Huelva
0:0
0:0
-
X
2.75
12:00
Cadiz B
FC Cartagena B
1:1
-
-
X
2.80
12:00
Ucam Murcia CF
Velez CF
4:0
-
-
1
1.65
12:00
Atletico Mancha Real
Juventud Torremolinos CF
0:4
-
-
2
3.30
Segunda Rfef, Skupina 2
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:30
Deportivo Alaves B
CD Brea
1:0
-
-
1
1.85
12:00
Utebo
CD Tudelano
1:1
-
-
X
2.90
12:00
UD Logrones B
Real Sociedad C
0:1
-
-
2
2.80
Primera RFEF, Skupina 2
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:00
Club Deportivo Eldense
Atletico Baleares
2:1
1:1
-
1
1.90
12:00
La Nucia
Castellon
1:1
0:0
-
X
2.95
12:00
Amorebieta
CE Sabadell FC
2:2
2:0
-
X
3.10
Primera RFEF, Skupina 1
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:00
Unionistas de Salamanca
Cordoba CF
0:0
0:0
-
X
2.95
12:00
Cultural Leonesa
Racing Club de Ferrol
0:0
0:0
-
X
2.90
12:00
Real Madrid Castilla
Alcorcon AD
1:1
1:1
-
X
2.95
Primera Divizija Žene
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:00
Sporting C. de Huelva (Ž)
Atletico Madrid (Ž)
1:3
0:1
-
2
1.40
12:00
Madrid Ccf (Ž)
Real Sociedad (Ž)
2:2
1:2
-
X
3.25
12:00
Sevilla FC (Ž)
Villarreal CF (Ž)
1:0
0:0
-
1
1.52
Segunda Rfef, Skupina 5
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:00
UD Socuellamos
AD Alcorcon B
0:0
0:0
-
X
3.00
12:00
AD Union Adarve
UD Montijo
4:0
2:0
-
1
1.95
12:00
CF Villanovense
CD Atletico Paso
1:0
-
-
1
1.85
12:00
Atletico Madrid B
Coria
3:1
0:0
-
1
1.37
Segunda Rfef, Skupina 3
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:00
CE Manresa
SD Formentera
1:1
0:0
-
X
2.80
12:00
Hercules CF
Prat
1:0
0:0
-
1
1.70
12:00
Ibiza Islas Pitiusas
CF Badalona Futur
1:1
-
-
X
2.90
12:00
Club Lleida Esportiu
Valencia CF Mestalla
1:2
-
-
2
2.60
12:00
Terrassa
SCR Pena Deportiva
0:1
0:0
-
2
2.70
11:30
Deportivo Aragon
CD Teruel
1:1
0:1
-
X
2.75
11:00
RCD Mallorca B
Atlético Saguntino
0:2
0:2
-
2
3.25
Segunda Rfef, Skupina 1
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:00
Real Aviles
Bergantinos
1:0
-
-
1
1.70
12:00
CD Arenteiro
Gimnastica Torrelavega
0:0
0:0
-
X
3.15
Nogomet - Argentina
Campeonato De Reserva De Primera Division
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
13:00
Defensa Y Justicia Rez.
Gimnasia De La Plata Rez.
3:1
1:0
-
1
2.95
13:00
San Lorenzo Rez.
Lanus Rez.
1:2
1:1
-
2
2.50
Liga Profesional
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
01:30
Atletico Lanus
San Lorenzo
2:1
2:0
-
1
2.75
01:30
Argentinos Juniors
Racing Club
1:0
0:0
-
1
2.60
Primera Nacional, Skupina A
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
01:20
Defensores de Belgrano
CA Temperley
1:1
0:0
-
X
2.75
00:45
Club Atletico Alvarado
San Martin de San Juan
0:0
0:0
-
X
2.70
Nogomet - Poljska
Ekstraklasa
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:30
RKS Radomiak Radom
Stal Mielec
1:0
1:0
-
1
1.95
Nogomet - Italija
Serie A
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:30
Spezia
SSC Napoli
0:3
0:0
-
2
1.37
Campionato Primavera 1
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
11:00
Sampdoria U19
AS Roma U19
2:1
1:1
-
1
3.25
Nogomet - Indonezija
Liga 1
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:30
Bali United Pusam
Barito Putera
1:2
1:1
-
2
5.75
09:00
Persib Bandung
PSS Sleman
2:0
2:0
-
1
1.30
Nogomet - Španjolska Amateri
Tercera Division, Skupina 9
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:30
Marbella
UD Maracena
4:0
2:0
-
1
1.30
12:00
Atletico Malagueno
Arenas Armilla CD
2:0
1:0
-
1
1.55
12:00
Motril
CD El Palo
0:1
0:0
-
2
1.95
Tercera Division, Skupina 8
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:30
Cultural Deportiva Leonesa B
Salamanca Cf Uds
1:0
-
-
1
3.15
12:00
Cd Mirandes B
Atletico Tordesillas
1:1
-
-
X
2.80
Tercera Division, Skupina 14
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:15
Cd Azuaga
CF Trujillo
2:1
-
-
1
1.70
12:00
SP Villafranca
Calamonte
1:0
0:0
-
1
2.45
12:00
Olivenza CF
Miajadas
1:1
-
-
X
3.20
Tercera Division, Skupina 17
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:15
Club Deportivo Binefar
CD La Almunia
0:2
-
-
2
8.50
12:00
Barbastro
CD Utrillas
1:1
0:1
-
X
3.55
12:00
SD Ejea
CDJ Tamarite
5:0
-
-
1
1.60
12:00
Cd Cuarte
Calamocha
2:0
-
-
1
2.55
Tercera Division, Skupina 2
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:00
Aviles Stadium CF
L'entregu Cf
0:1
-
-
2
1.70
12:00
CD Llanes
Sporting Gijon B
1:2
-
-
2
1.70
Tercera Division, Skupina 5
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:00
CE L'Hospitalet
UE Rapitenca
1:0
0:0
-
1
1.50
12:00
CF Montanesa
Pobla De Mafumet Cf
2:3
0:2
-
2
3.85
12:00
CE Europa
UE Tona
3:0
1:0
-
1
1.47
12:00
UE Sant Andreu
UE Sants
2:0
2:0
-
1
1.25
12:00
Girona FC B
Fundacio Esportiva Grama
2:2
-
-
X
3.15
Tercera Division, Skupina 6
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:00
Levante B
CF Gandia
2:0
1:0
-
1
1.65
11:30
CD Roda
Orihuela
1:2
1:0
-
2
2.25
Tercera Division, Skupina 7
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:00
Pozuelo Alarcon
CF Getafe B
0:4
0:1
-
2
2.55
12:00
Cd Mostoles
Trival Valderas
1:0
0:0
-
1
1.85
11:30
Torrejon
Rayo Vallecano B
2:2
0:0
-
X
3.10
11:30
CD Canillas
Flat Earth FC
0:1
-
-
2
3.05
11:30
Cuc Villalba
Real Aranjuez CF
0:1
-
-
2
2.95
Tercera Division, Skupina 11
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:00
CD Sant Jordi
SE Penya Independent
0:4
0:0
-
2
1.12
Tercera Division, Skupina 13
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:00
Estrella Grana El Palmar Cf
Muleno Cf
0:0
0:0
-
X
3.80
12:00
Racing Murcia
UD Caravaca
0:2
-
-
2
5.00
11:30
Union Molinense CF 2020
CDA Aguilas
0:1
-
-
2
1.62
Tercera Division, Skupina 12
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:00
CD Tenerife B
Villa Santa Brigida
0:1
0:0
-
2
3.45
Tercera Division, Skupina 10
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:00
Espeleno Atletico
Ayamonte CF
0:1
-
-
2
4.10
Tercera Division, Skupina 16
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:00
Varea
Pena Balmaiso CF
1:0
0:0
-
1
1.65
11:30
CD Calahorra B
Racing Rioja CF B
3:0
-
-
1
1.75
Tercera Division, Skupina 3
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:00
CD Cayon
CD Siete Villas
4:0
-
-
1
1.42
Tercera Division, Skupina 1
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:00
Racing Club Villalbes
Viveiro CF
0:1
-
-
2
4.45
Tercera Division, Skupina 18
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:00
Villarrobledo
CD Torrijos
3:2
-
-
1
2.30
Tercera Division, Skupina 4
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
11:30
Club Portugalete
Socied. C. D. Durango
1:1
0:1
-
X
2.95
Nogomet - Međunarodne Klubovi
Prijateljske klupske utakmice
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:30
PFC CSKA Sofia
Pirin Blagoevgrad
2:1
1:0
-
1
1.32
11:00
FK Admira Prag
Banik Sous
2:3
1:0
-
2
4.25
Nogomet - Nizozemska
Eredivisie
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:15
SC Cambuur
Ajax Amsterdam
0:5
0:2
-
2
1.24
Eerste Divisie
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:15
Roda Kerkrade
MVV Maastricht
2:1
0:1
-
1
1.58
Eredivizie Žene
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:15
PSV Eindhoven (Ž)
Ajax (Ž)
1:2
1:1
-
2
1.35
Nogomet - Indija
I-Liga
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:00
Neroca
Gokulam Kerala FC
2:1
1:0
-
1
2.45
09:30
Sudeva Delhi FC
Punjab FC
1:1
0:0
-
X
3.85
Nogomet - Australija
NPL Night Series
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:00
Inglewood Utd
Sorrento
3:1
1:1
-
-
-
10:00
Kingsway Olympic
Perth Glory Fc Youth
3:0
1:0
-
-
-
NPL, New South Wales
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
08:00
Sydney FC Mladi
MT Druitt Town Rangers
4:2
3:1
-
1
1.75
07:00
Sydney United 58 FC
Marconi Stallion
3:1
0:0
-
1
2.65
07:00
Blacktown City
Manly United FC
1:1
1:0
-
X
3.55
05:00
Sydney Olympic FC
Sutherland Sharks
3:0
1:0
-
1
1.42
05:00
Central Coast Mariners Academy Mladi
Western Sydney Mladi
1:3
1:3
-
2
2.25
NSW League One
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
07:00
Bonnyrigg W. E.
Dulwich Hill
2:1
0:0
-
-
-
A-Liga, Žene
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
06:00
Newcastle Jets (Ž)
Canberra Utd (Ž)
0:3
0:0
-
2
2.15
06:00
Adelaide Utd (Ž)
Brisbane Roar (Ž)
0:1
0:0
-
2
3.05
A-Liga
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
05:00
Western Sydney Wanderers FC
Western United FC
1:0
1:0
-
1
2.00
Nogomet - Turska
2. Lig, Beyaz Skupina
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:00
Nazilli Bld Spor
Sivas Belediye Spor
4:0
3:0
-
1
1.62
TFF 1. Liga
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
11:30
Manisa Futbol Kulubu
Samsunspor
1:1
0:0
-
X
3.45
Superliga
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
11:30
Istanbulspor AS
Alanyaspor
2:1
0:0
-
1
3.25
Kadin Super Liga Žene
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
10:00
Fatih Vatan Spor (Ž)
Kdz Ereglispor (Ž)
0:0
0:0
-
-
-
10:00
Konak Belediyesi (Ž)
Trabzonspor (Ž)
3:2
2:0
-
-
-
10:00
Atasehir B (Ž)
Fenerbahce Istanbul (Ž)
0:6
0:4
-
-
-
10:00
Besiktas (Ž)
Hatayspor (Ž)
3:1
1:0
-
-
-
Nogomet - Turska Ostale lige
3. liga, Skupina 2
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:00
Kirikkale Buyuk Anadoluspor
Ergene Velimese Spor
2:1
1:1
-
1
1.80
12:00
Bayrampasa
Alanya Kestelspor
0:4
0:2
-
2
1.21
12:00
Ofspor
Elazig Karakocan FK
2:1
0:0
-
1
3.50
12:00
Kusadasispor
Eynesil Belediyespor
0:0
0:0
-
X
3.00
12:00
Karaman Belediyespor
Kahramanmarasspor
1:0
0:0
-
1
1.21
3. liga, Skupina 3
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:00
Fatsa Belediyespor
Bergama Belediye
1:0
0:0
-
1
2.70
12:00
Kepez Belediyespor
Sapanca Genclikspor
2:0
1:0
-
1
1.50
12:00
Artvin Hopaspor
Beyoglu Yeni Carsi FK
1:0
1:0
-
1
2.20
12:00
Buyukcekmece Tepecikspor
Osmaniyespor
1:0
0:0
-
1
3.00
12:00
Akhisar BelediyeSpor
Efeler 09 Sfk
1:4
0:1
-
2
1.65
3. liga, Skupina 1
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:00
Hacettepe 1945 SK
Eskišehirspor
1:1
0:1
-
X
4.20
12:00
Nevsehir Belediye Spor
Amasyaspor 1968 FK
4:0
0:0
-
1
1.65
12:00
Derince Spor
Yomraspor
1:0
0:0
-
1
1.30
12:00
Icel Idmanyurdu Spor
52 Orduspor FK
2:0
1:0
-
1
2.00
12:00
1922 Konyaspor
1954 Kelkit Belediyespor
0:3
0:1
-
2
2.95
12:00
Elazigspor
Agrispor 1970
1:0
0:0
-
1
2.80
11:00
Edirnespor
Karakopru Belediye SK
Odgođeno
Nogomet - Tanzanija
Premier Liga
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:00
Ihefu FC
Mbeya City FC
2:0
1:0
-
1
1.90
Nogomet - Iran
2. Divizija
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
11:30
Foolad Novin Khuzestan
Mahyar Imansabz Shiraz
3:0
1:0
-
-
-
11:30
Spad Alvand Tehran
Shahid Oraki Eslamshahr
0:0
0:0
-
-
-
11:30
Sepidrood Rasht SC
Pas Novin Hamedan
1:0
0:0
-
-
-
11:30
Vista Turbine
FC Panik
1:1
0:0
-
-
-
Nogomet - Hong Kong
Premier Liga
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
11:00
Kitchee SC
Sham Shui Po SA
7:0
5:0
-
1
1.01
09:30
Hong Kong FC
Resources Capital FC
1:1
0:0
-
X
3.55
08:00
Hong Kong Rangers FC
LEE Man Warriors FC
1:0
1:0
-
1
5.25
Divizija 1
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
08:30
South China
Wing Yee FT
0:0
0:0
-
X
3.95
08:30
Happy Valley
Shatin
1:4
0:0
-
2
1.25
08:30
Yuen Long
Central & Western
0:0
0:0
-
X
4.15
08:30
Golik North District
Metro Gallery FC
3:1
1:0
-
1
1.10
08:30
Citizen
Eastern District
0:2
0:0
-
2
3.75
08:30
Kwai Tsing
Wong Tai Sin
2:4
1:4
-
2
1.90
06:30
Hoi King
Kowloon City
1:2
1:0
-
2
1.47
Division 2
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
08:30
Kwun Tong
Double Flower
1:0
0:0
-
-
-
08:30
Tuen Mun SA
Leaper Saint Joseph
2:2
1:1
-
-
-
06:30
Wanchai
Wing GO
0:3
0:2
-
-
-
06:30
3 Sing
Lucky Mile
3:1
0:0
-
-
-
06:30
Chelsea SS
Tung Sing
2:1
1:1
-
-
-
06:30
Fu Moon
Sai Kung DSA
1:6
0:3
-
-
-
06:30
Kwong Wah
Yau Tsim Mong
1:0
0:0
-
-
-
Nogomet - Andora
Primera Divisio
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
11:00
Inter C Escaldes
FC Ordino
0:1
0:1
-
2
16.00
Nogomet - Malta
Challenge League, Napredovanje
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
11:00
Melita
Sliema Wanderers
0:2
0:1
-
2
1.47
Nogomet - Meksiko
Liga MX, Clausura
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
04:05
Club Santos Laguna
CF America
2:2
2:1
-
X
3.65
02:05
Cruz Azul
Tigres UANL
0:1
0:1
-
2
2.45
Liga Premier, Serie A, Clausura, Skupina 1
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
04:00
Los Cabos United
Mexicali FC
3:0
1:0
-
1
1.16
Liga Premier, Serie A, Clausura, Skupina 2
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
03:00
Tampico Madero FC
Colima FC
2:1
1:0
-
1
1.37
02:00
Reboceros de La Piedad
CD Tulancingo
3:1
0:0
-
1
1.50
Nogomet - Gvatemala
Liga Nacional, Clausura
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
03:00
Antigua Gfc
CSD Comunicaciones
1:2
0:2
-
2
3.50
02:00
CD Malacateco
Santa Lucia Cotzumalguapa
3:0
1:0
-
1
1.50
Nogomet - Nikaragva
Primera Division
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
03:00
CD Walter Ferreti
Managua
1:2
0:0
-
2
2.75
02:00
Real Esteli
Sebaco
0:1
0:1
-
2
12.25
Nogomet - Panama
Liga Panamena de Futbol, Apertura
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
02:30
CD Plaza Amador
Tauro
1:2
1:2
-
2
3.15
00:15
CD Universitario
Umecit
1:0
0:0
-
1
1.70
Nogomet - Kolumbija
Primera A, Apertura
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
02:00
AD Pasto
America de Cali
2:4
1:2
-
2
2.80
Nogomet - Kostarika
Liga de Ascenso, Clausura, Skupina 1
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
02:00
AD Cofutpa
Municipal Garabito
3:1
2:0
-
1
1.30
02:00
AD Sarchi
AD Municipal Liberia
Odgođeno
Primera Division, Campeonato Verano
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
01:00
Sporting FC
CS Herediano
1:0
1:0
-
1
2.65
Nogomet - Honduras
Liga Nacional, Clausura
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
02:00
Olimpia
CD Motagua
3:1
1:1
-
1
1.62
02:00
CD Vida
CD Real Sociedad
2:1
1:0
-
1
1.47
Nogomet - Bolivija
Liga Profesional
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
01:00
Oriente Petrolero
Nacional Potosi
3:0
0:0
-
1
1.42
Nogomet - Brazil
Supercopa Do Brasil, Žene
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
01:00
Real Brasilia DF (Ž)
Kindermann (Ž)
2:1
0:1
-
1
1.40
Copa do Nordeste
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
00:30
EC Bahia BA
Ferroviario
2:2
0:0
-
X
3.95
Nogomet - Čile
Primera Divizija
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
00:30
Union Espanola
CD Everton Vina Del Mar
1:1
1:0
-
X
3.15
Nogomet - Paragvaj
Primera Division, Apertura
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
00:30
Resistencia
Libertad Asuncion
0:2
0:0
-
2
1.30
Nogomet - Venecuela
Primera Division
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
00:30
Deportivo La Guaira
Monagas
0:0
0:0
-
X
2.90
Košarka - Grčka
Basket League
FT
P1
P2
P3
P4
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
14:45
GS Lavriou
Olympiakos Pirej
Odgođeno
Eska-Eskana A3
FT
P1
P2
P3
P4
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
14:30
Aetos Kallitheas AO
AO Faros Keratsiniou
Odgođeno
Košarka - Turska
TB2L, Skupina A
FT
P1
P2
P3
P4
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
13:00
Akhisar Belediye
Etimesgut Belediyesi
71:78
18:20
15:22
15:20
23:16
-
2
1.37
TB2L, Skupina B
FT
P1
P2
P3
P4
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
13:00
Anadolu Basket Ankara
Nef SK
87:101
19:21
13:28
24:24
31:28
-
2
1.05
13:00
Konya Bbsk
High Touch Ht
58:69
12:16
16:13
13:22
17:18
-
2
5.00
TBL
FT
P1
P2
P3
P4
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:00
Antalya Gunesi
Ormanspor Genc Ankara
66:99
16:27
15:17
18:33
17:22
-
-
-
TBSL
FT
P1
P2
P3
P4
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
11:00
Buyukcekmece Basketbol
Gaziantep Basketbol
71:68
20:18
25:24
6:15
20:11
-
1
2.10
Košarka - Španjolska
ACB Liga
FT
P1
P2
P3
P4
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:30
FC Barcelona
Valencia Basket
81:75
14:24
18:19
25:16
24:16
-
1
1.19
12:30
Cb Breogan
Basquet Girona
92:70
20:20
13:19
31:20
28:11
-
1
1.50
LEB Oro
FT
P1
P2
P3
P4
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:30
Lucentum Alicante
Caceres
80:68
18:18
19:24
23:15
20:11
-
1
1.30
12:00
Mellila Baloncesto
Forca Lleida CE
62:74
17:22
23:11
9:20
13:21
-
2
1.52
Košarka - Italija
Serie A2
FT
P1
P2
P3
P4
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:00
Fortitudo Agrigento
Pallacanestro Cantu
79:74
17:16
14:21
30:14
18:23
-
1
3.10
Serie A
FT
P1
P2
P3
P4
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:00
Reyer Venezia
New Basket Brindisi
75:76
19:17
19:14
16:23
21:22
-
2
3.10
Košarka - Gruzija
A-League
FT
P1
P2
P3
P4
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:00
BC Dinamo Tbilisi
BC Orbi
56:93
20:21
7:25
17:24
12:23
-
-
-
Košarka - Filipini
PBA, Governors Cup
FT
P1
P2
P3
P4
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
11:45
Barangay Ginebra
Rain or Shine EP
116:108
28:21
22:24
30:36
36:27
-
1
1.23
09:30
San Miguel Beermen
Hotshots Pambansang
100:98
26:29
21:22
32:19
21:28
-
1
1.25
Košarka - Međunarodne
Azijska Košarkaška Liga
FT
P1
P2
P3
P4
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
11:00
Ns Matrix
Bangkok Tiger Thunder
117:78
35:22
32:16
32:18
18:22
-
1
1.01
09:00
Hong Kong Eastern L. L.
Saigon Heat
71:84
25:23
19:24
12:18
15:19
-
2
2.10
Liga Prvaka Americas, Skupina B
FT
P1
P2
P3
P4
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
01:00
Club Bigua De Villa Biarritz
Minas Tenis Clube
73:111
17:21
17:38
20:23
19:29
-
2
1.24
Košarka - Kineski Taipei
P League
FT
P1
P2
P3
P4
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
10:00
Taipei Fubon Braves
Formosa Taishin Dreamers
90:75
22:28
25:14
21:17
22:16
-
1
1.30
07:30
Hsinchu Jko Lioneers
Kaohsiung Steelers
89:86
17:19
25:20
23:18
24:29
-
1
1.30
Košarka - Južna Koreja
KBL
FT
P1
P2
P3
P4
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
08:00
Seoul SK Knights
Goyang Orions
96:83
23:24
33:16
22:30
18:13
-
1
1.50
06:00
Mobis Phoebus
Dongbu Promy
80:71
19:18
28:24
9:18
24:11
-
1
1.47
06:00
KCC Egis
LG Sakers
87:64
19:16
26:22
28:11
14:15
-
1
2.30
WKBL
FT
P1
P2
P3
P4
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
06:20
Asan Woori Bank Wibee (Ž)
Cheongju Kb Stars (Ž)
69:59
-
-
-
-
-
1
1.15
Košarka - Japan
B.Liga
FT
P1
P2
P3
P4
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
07:05
Alvark Tokyo
Osaka Evessa
68:61
14:20
19:12
17:16
18:13
-
1
1.14
07:05
Gunma Crane Thunders
Aisin Seahorses Mikawa
75:69
15:23
16:9
21:24
23:13
-
1
1.10
07:05
Ibaraki Robots
Kyoto Hannarizu
90:75
20:21
15:18
30:19
25:17
-
1
1.70
07:05
Shinshu Brave Warriors
Brave Thunders Kawasaki
75:74
31:15
14:24
11:15
19:20
-
1
2.35
07:05
Fighting Eagles Nagoya
Akita Northern Happinets
72:77
17:23
12:10
21:23
22:21
-
2
1.35
06:05
Shiga Lake Stars
San-En Neophoenix
89:84
21:25
21:11
24:25
23:23
-
1
3.95
06:05
Yokohama B Corsairs
Chiba Jets
82:93
20:31
19:20
25:19
18:23
-
2
1.24
06:05
Sendai 89ers
Diamond Dolphins Nagoya
72:82
13:21
27:22
8:25
24:14
-
2
1.12
06:00
Hiroshima Dragonflies
Sun Rockers Shibuya
74:92
22:11
11:33
14:27
27:21
-
2
5.00
06:00
Ryukyu Golden Kings Okinawa
Toyama Grouses
89:65
24:14
16:17
30:17
19:17
-
1
1.01
05:35
Shimane Susanoo Magic
Levanga Hokkaido
97:78
28:18
14:16
28:18
27:26
-
1
1.07
05:05
Niigata Albirex BB
Utsunomiya Brex
54:86
9:17
20:32
20:19
5:18
-
2
1.02
B2.Liga
FT
P1
P2
P3
P4
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
06:00
Nagasaki
Altiri Chiba
92:98
23:28
27:22
22:31
20:17
-
2
2.05
06:00
Kumamoto Volters
Nishinomiya Storks
91:73
22:18
22:23
21:15
26:17
-
1
1.62
06:00
Aomori Watts
Yamagata Wyverns
65:67
14:24
18:14
13:10
20:19
-
2
2.80
06:00
Ehime Orange Vikings
Bambitious Nara
80:70
19:17
10:15
26:19
25:19
-
1
1.50
06:00
Saga Ballooners
Rizing Fukuoka BB
76:72
14:18
20:19
19:13
23:22
-
1
1.14
05:30
Fukushima Fire B.
Koshigaya Alphas
70:84
18:21
21:18
6:24
25:21
-
2
1.50
Košarka - Australija
NBL
FT
P1
P2
P3
P4
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
06:00
Perth Wildcats
Sydney Kings
96:84
16:21
24:15
29:21
27:27
-
1
1.55
04:00
Melbourne United
Adelaide 36Ers
116:107
27:27
29:30
31:23
29:27
-
1
1.45
WNBL
FT
P1
P2
P3
P4
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
05:00
B.Melbourne Boomers (Ž)
Bendigo Spirit (Ž)
115:72
29:14
26:16
34:22
26:20
-
1
1.40
Košarka - SAD
NBA
FT
P1
P2
P3
P4
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
03:00
Denver Nuggets
Atlanta Hawks
128:108
35:30
35:22
27:34
31:22
-
1
1.19
02:30
Golden State Warriors
Dallas Mavericks
119:113
40:23
33:35
29:28
17:27
-
1
1.18
02:00
Milwaukee Bucks
Miami Heat
123:115
34:26
28:36
32:30
29:23
-
1
1.40
02:00
Oklahoma City Thunder
Houston Rockets
153:121
38:19
41:34
44:28
30:40
-
1
1.21
02:00
Chicago Bulls
Portland Trail Blazers
129:121
34:27
25:43
33:17
37:34
-
1
1.65
01:00
Detroit Pistons
Phoenix Suns
100:116
27:30
22:28
27:30
24:28
-
2
1.50
01:00
New York Knicks
Los Angeles Clippers
115:115
28:36
28:27
25:33
34:19
128:134
2
1.70
Košarka - Argentina
LNB
FT
P1
P2
P3
P4
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
02:00
Riachuelo de La Rioja
Penarol Mar Del Plata
92:87
29:13
16:28
19:23
28:23
-
1
1.85
01:00
Gimnasia de Comodoro
Independiente de Oliva
84:70
21:19
20:16
17:14
26:21
-
1
1.18
Liga Argentina
FT
P1
P2
P3
P4
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
01:00
Atletico Echague
Barrio Parque
59:69
11:16
19:18
10:19
19:16
-
-
-
Košarka - Čile
Liga Nacional
FT
P1
P2
P3
P4
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
00:30
CD Espanol De Talca
CD Las Animas
87:102
29:33
23:17
16:22
19:30
-
2
1.19
Baseball - Australija
ABL, Doigravanje
FT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
08:30
Adelaide Giants
Perth Heat
5:2
-
1
1.60
Baseball - Međunarodne
Serie del Caribe
FT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
00:30
Venecuela
Kuba
20:3
-
1
1.55
Hokej na ledu - Latvija
Hockey League
FT
P1
P2
P3
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:15
Kaunas City
Dinamo Riga
2:5
1:1
0:3
1:1
-
2
1.30
12:00
HK Prizma
Airwell Energija
3:3
1:1
1:2
1:0
4:3
X
7.25
Hokej na ledu - Rusija
KHL
FT
P1
P2
P3
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:00
Vitjaz Podolsk
Neftehimik Nižnekamsk
1:0
1:0
0:0
0:0
-
1
2.05
10:30
Sibir Novosibirsk
Admiral Vladivostok
1:1
0:0
1:0
0:1
2:1
X
3.35
Hokej na ledu - Bjelorusija
Extraliga, Divizija A
FT
P1
P2
P3
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:00
HK Brest
Khimik-Ska Novopolotsk
0:2
0:1
0:0
0:1
-
2
3.35
Hokej na ledu - Kazahstan
Pro Hokej Liga
FT
P1
P2
P3
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:00
Gornjak Rudnji
Torpedo Ust Kamenogorsk
3:0
1:0
1:0
1:0
-
1
1.22
Hokej na ledu - Međunarodne
Azijska Hokej Liga
FT
P1
P2
P3
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
07:00
Red Eagles Hokkaido
East Hokkaido Cranes
4:2
1:1
1:0
2:1
-
1
1.30
06:00
Nikko Kobe Ice Bucks
Anyang Halla
0:5
0:1
0:2
0:2
-
2
1.65
06:00
Tohoku Free Blades
Yokohama Grits
2:5
0:1
1:1
1:3
-
2
3.25
Hokej na ledu - SAD
AHL
FT
P1
P2
P3
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
04:00
Henderson Silver Knights
Colorado Eagles
2:2
1:1
0:0
1:1
2:2 (2:3)
X
3.80
03:00
Ontario Reign
Tucson Roadrunners
5:2
3:1
0:0
2:1
-
1
2.00
02:00
Rockford Icehogs
Iowa Wild
2:2
0:1
1:1
1:0
3:2
X
3.75
02:00
Coachella Valley Firebirds
San Diego Gulls
4:0
3:0
1:0
0:0
-
1
1.80
02:00
Texas Stars
Grand Rapids Griffins
3:3
1:1
0:0
2:2
3:3 (3:4)
X
4.10
01:05
Belleville Senators
Rochester Americans
4:4
1:2
2:1
1:1
4:5
X
4.10
01:05
Springfield Thunderbirds
Bridgeport S. Tigers
4:4
0:1
1:2
3:1
5:4
X
3.90
01:00
Cleveland Monsters
Chicago Wolves
2:3
2:1
0:1
0:1
-
2
2.05
01:00
Hershey Bears
Lehigh Valley Phant.
1:5
1:0
0:2
0:3
-
2
2.80
01:00
Utica Comets
Providence Bruins
1:4
1:1
0:1
0:2
-
2
2.15
01:00
Syracuse Crunch
Charlotte Checkers
3:5
1:2
1:0
1:3
-
2
2.80
01:00
Hartford Wolf Pack
WBS Penguins
8:2
2:0
2:1
4:1
-
1
2.10
01:00
Milwaukee Admirals
Manitoba Moose
4:4
1:2
1:2
2:0
5:4
X
3.85
ECHL
FT
P1
P2
P3
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
03:10
Utah Grizzlies
Allen Americans
1:8
0:3
1:2
0:3
-
2
2.40
01:00
Orlando Solar Bears
Florida Everblades
4:4
1:0
2:3
1:1
5:4
X
3.85
Tenis - Davis kup
Parovi
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
15:00
Barrios Vera M T / Tabilo A
Golubev A / Nedovyesov O
Odgođeno
13:00
Koolhof W / Middelkoop M
Klein L / Kovalik J
Odgođeno
13:00
Koolhof W / Middelkoop M
Klein L / Molcan A
2:0
6:3
6:3
-
-
-
1
1.16
03:00
NAM J S / Song M-K
Gille S / Vliegen J
2:0
7:6
7:6
-
-
-
1
2.30
Mečevi Pojedinačno
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
14:25
Griekspoor, Tallon
Molcan, Alex
Odgođeno
07:50
Hong, Seong Chan
Bergs, Zizou
2:0
6:3
7:6
-
-
-
1
2.65
05:20
Kwon, Soon Woo
Goffin, David
2:1
3:6
6:1
6:3
-
-
1
2.20
Davis Kup Pojedinačni mečevi, Skupina I-IV
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
14:20
Ouattara, Gueninle Abdoul Karim
Moundir, Adam
Odgođeno
13:10
Vacherot, Valentin
Hardt, Nick
Odgođeno
12:50
Coulibaly, Eliakim
Benchetrit, Elliot
Odgođeno
12:45
Pham, Minhtuan
Susanto, Anthony
Odgođeno
12:30
Gulbis, Ernests
Leshem, Edan
Odgođeno
09:35
LY, Nam Hoang
M Rifqi, Fitriadi
2:1
6:4
3:6
7:5
-
-
1
1.07
08:10
Statham, Rubin
Lazarov, Alexandar
Odgođeno
07:35
Daniel, Taro
Michalski, Daniel
Odgođeno
05:50
Nishioka, Yoshihito
Zuk, Kacper
Odgođeno
01:10
Rai, Ajeet
Kuzmanov, Dimitar
1:2
3:6
7:5
4:6
-
-
2
1.30
Davis Kup Parovi, Skupina I-IV
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:00
Knaff A / Rodesch C
Beckley A / Klaasen R
1:2
4:6
7:5
3:6
-
-
2
1.35
11:00
Arneodo R / Nys H
Baquero D / Bertran P
Odgođeno
11:00
Gulbis E / Strombachs R
Oliel Y / Simon S
Odgođeno
11:00
Tsitsipas P / Tsitsipas S
Escobar G / Hidalgo D
Odgođeno
11:00
Coulibaly E / Ouattara G A K
Benchetrit E / Lalami Laaroussi Y
0:2
3:6
4:6
-
-
-
2
1.18
11:00
Gulbis E / Ozolins K
Cukierman D / Leshem E
0:2
3:6
3:6
-
-
-
2
2.60
10:50
Arneodo R / Nys H
CID Subervi R / Hardt N
2:0
7:6
6:3
-
-
-
1
1.19
08:00
Ly H N / Pham M T
Barki N A / Rungkat C
Odgođeno
08:00
LY H N / Nguyen P V
M Rifqi F / Rungkat C
0:2
3:6
3:6
-
-
-
-
-
02:55
Mclachlan B / Watanuki Y
Kubot L / Zielinski J
2:1
4:6
7:5
7:6
-
-
1
2.90
Tenis - ITF (M)
Bath, Kvalifikacije, M-ITF-Gbr-02A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
14:00
Murphy, Brandon
Dace, Mason
Odgođeno
13:00
Summers, Matthew
Bahra, Naran
2:0
6:1
6:1
-
-
-
1
1.02
12:35
de Gier, Stijn
Andic, Aleksandar
1:2
6:3
5:7
5:10
-
-
2
2.25
12:30
Gavrielides, Liam
Bowden, Louis
Odgođeno
12:20
George, Rupert
Xilas, Ioannis
0:2
3:6
1:6
-
-
-
2
1.08
12:15
Jones, Adam
Benaim, Max
2:0
7:5
6:3
-
-
-
1
1.21
11:00
Gschwendtner, Jeremy
Shaw, Michael
0:2
4:6
6:7
-
-
-
2
1.42
11:00
Rodriguez, Damian
Onuma, Yujiro
2:0
6:3
6:2
-
-
-
1
1.50
11:00
Canter, Alexis
Quayle, David
2:0
6:4
6:1
-
-
-
1
1.32
10:55
Lawrence, Scott
Karlsson Wistrand, Jack
0:2
1:6
3:6
-
-
-
2
1.02
10:55
Nestola, Fabio
Davis, James
0:2
1:6
4:6
-
-
-
2
1.14
10:55
Marin, Nikolai
Rankin, Matthew
1:2
2:6
7:6
7:10
-
-
2
1.08
Grenoble, Kvalifikacije, M-ITF-Fra-04A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
13:10
Dubouch, Maxime
Loof, Thijmen
0:2
3:6
4:6
-
-
-
2
2.65
12:55
Goldsteiner, Peter
Freire DA Silva, Adan
0:2
1:6
3:6
-
-
-
2
1.45
12:30
Alujas, Rodrigo
Dussin, Louis
0:2
3:6
1:6
-
-
-
2
1.10
12:05
Darras, Mayeul
Frechet, Axel
2:0
6:2
6:4
-
-
-
1
1.03
11:30
Popovic, Stevan
Mitjana, Leny
0:2
0:6
2:6
-
-
-
2
1.12
11:25
Tailleu, Pierre Antoine
Gaillard, Marc Antoine
0:2
3:6
5:7
-
-
-
2
1.35
11:25
Lacides, Oscar
Fufygin, Mikhail
2:0
6:2
7:5
-
-
-
1
1.62
11:20
Loge, Jack
Bolla, Andrea
2:1
3:6
6:3
10:8
-
-
1
3.10
10:50
Vaksmann, Raphael
Leroux, Jules
1:2
6:3
3:6
7:10
-
-
2
1.85
09:30
Gervail, Gregoire
Minakov, Mikhail
0:2
3:6
3:6
-
-
-
2
1.35
09:30
Reveniau, Simon
Pecci, Alessandro
2:0
6:2
6:3
-
-
-
1
2.45
09:30
Musitelli, François
Ernaelsteen, Victor
2:0
7:6
6:4
-
-
-
1
1.45
09:30
Cunat, Max
Paris, Tom
0:2
2:6
6:7
-
-
-
2
1.14
09:30
Cayre, Paul
Malige, Mae
2:1
6:7
7:5
10:8
-
-
1
1.10
09:30
Faucon , Romain
Waldner, Niklas
2:0
7:6
6:1
-
-
-
1
1.30
Monastir
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
10:15
Iannaccone, Federico
Sakellaridis, Stefanos
2:1
3:6
6:3
6:2
-
-
1
1.65
Monastir, Tun-05A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
10:00
Gaio, Federico
Forti, Francesco
0:2
3:6
4:6
-
-
-
2
1.75
Sharm El Sheikh, M-ITF-Egipat-02A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
09:00
Butulija, Boris
Barnat, Jiri
0:2
3:6
6:7
-
-
-
2
1.24
Antalya, Tur-04A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
08:30
Madaras, Dragos Nicolae
Lavagno, Edoardo
2:1
3:6
6:4
6:2
-
-
1
1.85
Tenis - Challenger
Tenerife 2, Španjolska
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
13:00
Brancaccio, Raul
Arnaldi, Matteo
0:2
1:6
2:6
-
-
-
2
1.62
Vilnius, Litva, Kvalifikacije
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:50
Kadhe, Arjun
Rosenkranz, Mats
0:2
3:6
4:6
-
-
-
2
1.30
12:20
Broom, Charles
Purtseladze, Saba
1:2
4:6
6:2
3:6
-
-
2
3.40
11:15
Jorda Sanchis, David
Arnaboldi, Federico
0:2
2:6
6:7
-
-
-
2
1.80
10:55
Yevseyev, Denis
Jahn, Jeremy
2:0
6:4
6:1
-
-
-
1
1.55
09:30
Vaise, Tomas
Gerasimov, Egor
0:2
3:6
4:6
-
-
-
2
1.02
09:30
Zhukayev, Beibit
Reklevicius, Pijus
2:0
6:1
6:3
-
-
-
1
1.03
Tenerife 3, Španjolska, Kvalifikacije
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:10
Merida Aguilar, Daniel
Weis, Alexander
2:1
6:2
3:6
6:2
-
-
1
1.50
11:00
Campese, Cristian
Moro Canas, Alejandro
0:2
0:6
1:6
-
-
-
2
1.02
11:00
Yunchaokete, BU
Garcia, Miguel
2:0
6:1
6:0
-
-
-
1
1.06
11:00
Diez, Steven
Shelbayh, Abedallah
1:2
4:6
6:3
2:6
-
-
2
1.58
Burnie, Australia
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
03:00
Duckworth, James
Hijikata, Rinky
0:2
3:6
3:6
-
-
-
2
1.58
Tenis - WTA
Lyon, Francuska, Parovi
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
13:00
Bucsa C / Schoofs B
Danilovic O / Panova A
2:0
7:6
6:3
-
-
-
1
2.00
Abu Dhabi, Uae, Kvalifikacije
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:45
Zavatska, Katarina
Uchijima, Moyuka
2:1
1:6
6:3
6:2
-
-
1
1.95
12:10
Marino, Rebecca
Betova, Margarita
2:0
7:5
6:3
-
-
-
1
1.08
11:10
Fernandez, Leylah Annie
Mladenovic, Kristina
2:0
6:1
6:2
-
-
-
1
1.10
11:00
Ruse, Elena Gabriela
Martincova, Tereza
Odgođeno
10:55
Putintseva, Yulia
Zakharova, Anastasia
2:0
6:2
7:5
-
-
-
1
1.30
09:30
Abduraimova, Nigina
Parry, Diane
2:0
6:3
6:3
-
-
-
1
2.20
09:25
Liu, Claire
Bojica, Stefania
2:0
7:6
6:1
-
-
-
1
1.01
08:00
Siegemund, Laura
Yastremska, Dayana
0:2
3:6
1:6
-
-
-
2
2.40
08:00
Jang, Su Jeong
Frech, Magdalena
1:2
6:4
5:7
2:6
-
-
2
1.55
08:00
Rogers, Shelby
Zvonareva, Vera
2:0
6:2
6:3
-
-
-
1
1.12
Linz, Austria, Kvalifikacije
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:40
Pavlyuchenkova, Anastasia
Kuzmova, Viktoria
2:0
6:3
6:4
-
-
-
1
2.10
12:30
Vondrousova, Marketa
Gamiz, Andrea
Odgođeno
11:30
Gamarra Martins, Ingrid
Friedsam, Anna-Lena
0:2
1:6
2:6
-
-
-
2
1.04
11:15
Michalitsch, Alina
Tauson, Clara
0:2
0:6
2:6
-
-
-
2
1.01
10:00
Gracheva, Varvara
Kraus, Sinja
2:0
6:2
6:4
-
-
-
1
1.09
10:00
Masarova, Rebeka
Garcia Perez, Georgina
2:0
6:0
6:3
-
-
-
1
1.07
Hua Hin, Tajland
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
11:30
Tsurenko, Lesya
Zhu, Lin
0:2
4:6
4:6
-
-
-
2
1.75
Tenis - ITF (Ž)
Grenoble, Kvalifikacije, W-ITF-Fra-04A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:55
Villet, Marie
Klincov, Bojana
2:0
6:4
6:3
-
-
-
1
3.15
Porto, Kvalifikacije, W-ITF-Por-02A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:55
Guedes, Mafalda
Jaskova, Anika
0:2
2:6
1:6
-
-
-
2
1.07
11:00
Garcia, Maria
Sato , Himari
0:2
1:6
2:6
-
-
-
2
1.05
Porto, Por-01A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
11:00
Naef, Celine
Stefanini, Lucrezia
2:0
6:2
6:4
-
-
-
1
1.52
Monastir, Tun-05A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
10:00
Ferro, Fiona
Ferrando, Cristiana
2:0
6:4
6:3
-
-
-
1
1.22
Antalya, Tur-04A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
08:30
Mendez, Seone
Potocnik, Nina
2:0
6:2
7:5
-
-
-
1
2.10
Sharm El Sheikh
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
08:30
Shauha, Darya
Wu, Ho Ching
2:1
4:6
6:3
6:3
-
-
1
1.55
Burnie, Parovi, Aus-02A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
02:45
Rodionova A / Shibahara E
Hontama M / Hozumi E
1:2
6:4
3:6
6:10
-
-
2
2.95
Burnie, Aus-02A
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
00:50
Gadecki, Olivia
Hunter, Storm
0:2
4:6
3:6
-
-
-
2
1.65
Tenis - ATP
Montpellier, Francuska, Kvalifikacije
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:45
Zhang, Zhizhen
Trungelliti, Marco
1:2
6:1
3:6
4:6
-
-
2
2.70
12:15
Chidekh, Clement
Muller, Alexandre
2:0
7:6
6:2
-
-
-
1
2.10
10:30
Bellier, Antoine
Guinard, Manuel
2:0
6:4
7:6
-
-
-
1
1.75
Rukomet - Španjolska
Asobal
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:30
BM Sinfin
BM Logrono La Rioja
34:30
14:11
-
1
6.00
Rukomet - Rusija
Super Liga Žene, Runda za ostanak
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:00
Agu-Adiif (Ž)
Baltiyskaya Zarya St Petersburg (Ž)
30:20
14:12
-
1
1.05
11:00
Phoenix SC China (Ž)
Stavropoliye (Ž)
27:21
10:11
-
1
3.35
09:30
Universitet Izhevsk (Ž)
KSK Luč Moskva (Ž)
25:22
11:9
-
1
1.30
Rukomet - Rumunjska
Liga Nationala Žene
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
10:00
Handball Club Zalau (Ž)
HC Dunarea Braila (Ž)
23:27
11:13
-
2
1.37
Rukomet - Južna Koreja
Korejska 1. Liga Žene
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
08:00
Colorful Daegu (Ž)
Busan Bisco (Ž)
26:27
10:11
-
2
1.08
06:00
Gwangju City Corporation (Ž)
Gyeongnam DC (Ž)
22:20
12:9
-
1
1.16
Boks - Međunarodne
Borba
FT
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
05:03
Serrano, Amanda
Cruz Hernandez, Erika
1:0
1
1.12
04:00
Baumgardner, Alycia
Mekhaled, Elhem
1:0
1
1.09
03:05
Hitchins, Richardson
Bauza, John
1:0
1
1.08
Ragbi - Ragbi Savez
Ragbi Europsko Prvenstvo, Skupina A
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:45
Španjolska
Nizozemska
28:20
20:6
-
1
1.01
10:00
Gruzija
Germany
75:12
42:0
-
1
1.01
League One
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
06:30
Kintetsu Liners
Shizuoka Blue Revs
14:34
7:10
-
2
1.15
06:30
Green Rockets Tokatsu
Panasonic Wild Knights
0:45
0:17
-
2
1.02
06:00
Toshiba Brave Lupus
Suntory Sungoliath
34:40
17:20
-
2
1.52
04:00
Mitsubishi Sagamihara Dynaboars
Kobe Steel Kobelco Steelers
30:49
6:14
-
2
1.70
Bandy - Švedska
Allsvenskan
FT
HT
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
13:00
Örebro SK Bandy
Kalix Bandy
7:5
3:2
1
1.19
Bandy - Finska
Bandyliiga, Kvalifikacije
FT
HT
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:00
Botnia
OLS
10:1
3:1
1
1.35
Stolni Tenis - Međunarodne
TT Kup
FT
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
14:25
Nosek, David
Strouhal, Vojtech
0:3
2
2.00
14:20
Jares, Jakub
Zalesky, Jan
3:1
1
2.40
14:10
Eder, Robert
Rajesh Deepit
0:3
2
1.45
13:55
Pour, Lukas
Bron, Zdenek
3:1
1
2.00
13:50
Spiegel, Jan
Zalesky, Jan
0:3
2
2.10
13:40
Ferencz, Victor
Rajesh Deepit
0:3
2
1.25
13:25
Strouhal, Vojtech
Bron, Zdenek
3:1
1
2.80
13:20
Jares, Jakub
Mutl, David
1:3
2
1.75
13:10
Eder, Robert
Seyffarth, Stefan
1:3
2
1.45
12:55
Pour, Lukas
Nosek, David
1:3
2
1.75
12:50
Zalesky, Jan
Mutl, David
1:3
2
2.10
12:20
Jares, Jakub
Spiegel, Jan
3:0
1
2.20
12:10
Eder, Robert
Ferencz, Victor
3:0
1
2.10
11:50
Cibik, Pavel
Zamyslicky, Jaroslav
3:2
1
1.85
11:25
Vilhelm, Pavel
Libovicky, Vladimir
2:3
2
1.75
11:20
Nemec, Michal
Priscak, Petr
0:3
2
2.15
11:10
Heredia, Pablo
Aracil, Salvador
3:0
1
1.52
10:55
Kastner, Karel
Strouhal, Vojtech
1:3
2
1.60
10:50
Priscak, Petr
Zamyslicky, Jaroslav
0:3
2
1.60
10:40
Rocamora, Pedro J
Aracil, Salvador
3:2
1
2.20
10:25
Libovicky, Vladimir
Strouhal, Vojtech
3:2
1
2.00
10:20
Cibik, Pavel
Nemec, Michal
3:0
1
1.65
10:15
Miljand, Beto
Salong, Martin
3:0
1
1.25
10:10
Heredia, Pablo
Chavez, Pedro
3:0
1
1.55
09:55
Kastner, Karel
Vilhelm, Pavel
3:2
1
2.45
09:50
Zamyslicky, Jaroslav
Nemec, Michal
3:2
1
1.52
09:45
Tuisk, Toivo
Apsolon, Meelis
0:3
2
1.50
09:40
Aracil, Salvador
Chavez, Pedro
3:2
1
2.35
09:30
Szostak, Michal
Zapala, Krzysztof
2:3
2
1.16
09:25
Strouhal, Vojtech
Vilhelm, Pavel
3:1
1
1.75
09:20
Cibik, Pavel
Priscak, Petr
0:3
2
2.05
09:15
Apsolon, Meelis
Miljand, Beto
0:3
2
1.30
09:10
Heredia, Pablo
Rocamora, Pedro J
3:1
1
1.25
08:55
Kastner, Karel
Libovicky, Vladimir
3:1
1
2.00
08:50
Nemec, Michal
Priscak, Petr
3:0
1
1.55
08:45
Tuisk, Toivo
Miljand, Beto
0:3
2
1.15
08:40
Chavez, Pedro
Rocamora, Pedro J
3:1
1
1.25
08:20
Cibik, Pavel
Zamyslicky, Jaroslav
3:0
1
1.85
08:15
Salong, Martin
Apsolon, Meelis
3:2
1
2.65
07:45
Tuisk, Toivo
Salong, Martin
1:3
2
1.35
07:30
Szostak, Michal
Ciosek, Szymon
2:3
2
1.37
06:30
Madej, Lukasz
Stepien, Marcin
3:0
1
1.55
06:00
Baran Robert
Valois, Kayque
2:3
2
1.58
05:30
Stepien, Marcin
Valois, Kayque
1:3
2
1.70
00:25
Pasek, Dominik
Fiklik, Ondrej
0:3
2
1.70
Kriket - Novi Zeland
Burger King Super Smash
FT
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
01:40
Wellington Firebirds
Auckland Aces
0:1
2
2.20
Pikado - Međunarodne
Modus Super Series
FT
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
01:00
Walters, Scott
Merkx, Alexander
4:3
1
1.52
00:45
Mould, Adam
Mcewan, James
4:0
1
2.05
00:25
Smith, Raymond
Walters, Scott
2:4
2
2.15
Odbojka - Turska
Efeler Ligi
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
13:00
Hekimoglu Gct
TFL Altekma
3:0
25:16
25:20
25:23
-
-
1
1.25
11:00
Tursad
Cizre BLD
1:3
23:25
25:23
22:25
20:25
-
2
2.75
1. Lig, Žene
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
13:00
Istanbul BBSK (Ž)
Sakarya Voleybol (Ž)
3:1
25:20
25:18
23:25
25:16
-
-
-
10:00
Ankara Karayollari (Ž)
Merinos (Ž)
3:1
25:21
25:18
20:25
25:20
-
-
-
2. Lig
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:00
Tuzla Gelisim
Bilim Yasam Spor
Odgođeno
Sultanlar Ligi, Žene
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
11:30
Fenerbahce (Ž)
Vakifbank SK (Ž)
3:0
25:20
25:18
33:31
-
-
1
2.60
Odbojka - Iran
Super Liga
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:30
Mes Rafsanjan
Pas Gorgan
0:3
17:25
22:25
19:25
-
-
2
1.65
12:30
Foolad Sirjan Iranian
Eefa Ceram Ardakan
0:3
21:25
22:25
16:25
-
-
2
2.55
Odbojka - Španjolska
Superliga
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
11:30
Barca Voleibol
CV Guaguas
1:3
21:25
25:23
15:25
20:25
-
2
1.06
Odbojka - Rusija
Superliga (M)
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
11:00
Kuzbass Kemerovo
N.Novokuybyishevsk
3:0
25:15
25:21
25:23
-
-
1
1.03
Superliga,Žene
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
10:00
Yenisey Krasnoyarsk (Ž)
Dinamo Metar Chelyabinsk (Ž)
3:1
25:21
20:25
25:16
25:20
-
1
3.35
Odbojka - Južna Koreja
V Liga, Žene
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
08:00
Seoul Kixx (Ž)
Gwangju Ai Peppers (Ž)
3:0
25:14
25:22
25:16
-
-
1
1.10
V Liga
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
06:00
Suwon Vixtorm
Cheonan Skywalkers
3:1
20:25
25:22
25:21
25:23
-
1
2.00
Odbojka - Japan
V Premier Liga
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
06:00
Arrows
Sunbirds
3:2
25:18
15:25
18:25
25:23
15:13
1
2.15
05:00
VC Nagano Tridents
JT Thunders
0:3
22:25
21:25
22:25
-
-
2
1.21
05:00
Oita Miyoshi Weisse Adler
Osaka Blazers Sakai
1:3
15:25
28:26
16:25
20:25
-
2
1.10
05:00
Stings
Wolfdogs Nagoya
3:0
28:26
25:22
25:21
-
-
1
1.55
V Liga,Žene
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
05:00
Kurobe Aqua Fairies (Ž)
Queensesis (Ž)
3:1
22:25
25:20
25:16
25:20
-
1
2.05
05:00
Himeji Victorina VC (Ž)
Torray Arrows (Ž)
0:3
18:25
15:25
23:25
-
-
2
1.06
05:00
Saitama Ageo Medics (Ž)
Okayama Seagulls (Ž)
3:0
25:19
25:22
25:18
-
-
1
1.12
05:00
Marvelous (Ž)
Blue Cats (Ž)
3:1
25:15
25:18
22:25
25:15
-
1
1.07
05:00
Hisamitsu Springs (Ž)
Airybees (Ž)
3:0
25:18
25:16
25:23
-
-
1
1.23
05:00
Hitachi Rivale (Ž)
Red Rockets (Ž)
3:2
25:23
18:25
25:22
18:25
16:14
1
2.20
Odbojka - Brazil
Superliga
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
01:30
Apan Blumenau
Cafe Vasconcelos/Imepac/Araco/Araguari
3:0
25:14
25:18
25:23
-
-
1
1.12
01:30
Minas
Sada Cruzeiro
3:1
23:25
25:20
25:18
25:16
-
1
2.95
Odbojka - Sjedinjene Američke Države
NCAA
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
01:30
George Mason Patriots
Fort Wayne Mastodons
2:3
25:20
22:25
31:29
22:25
15:17
2
2.45
Vaterpolo - Italija
Serie A1
FT
P1
P2
P3
P4
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:30
Rari Nantes Salerno
Pro Recco
7:13
0:2
2:5
2:3
3:3
-
2
1.01
Mali Nogomet - Rusija
Superliga (2 x 25 Min)
FT
HT
OT/AP
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
09:00
Pmfk Sibiryak
Nov. Generacija
4:5
2:1
-
2
1.55
09:00
MFK Sinara
Kristall
10:3
5:1
-
1
1.06
Badminton - Međunarodne
Thailand Masters 2023, Žene, Parovi
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
07:20
Baek H N / Lee S H
Aimsaard B / Aimsaard N
0:2
6:21
11:21
-
-
-
2
3.00
Thailand Masters 2023, Parovi
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
07:00
Su C H / Ye H W
Carnando L R / Marthin D
0:2
16:21
17:21
-
-
-
2
1.20
Thailand Masters 2023
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
06:40
Chun-Yi, Lin
Ng, Ka Long Angus
2:0
21:17
21:14
-
-
-
1
2.00
Thailand Masters 2023, Mješoviti Parovi
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
06:20
SEO S J / Chae Y
Feng Y Z / Huang D P
1:2
21:18
15:21
12:21
-
-
2
1.55
Thailand Masters 2023, Žene
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
06:00
Zhang, Yiman
Han, Yue
2:1
15:21
21:13
21:18
-
-
1
3.25
Odbojka na pijesku - Međunarodne
Pro Tour Doha 2023
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
14:00
Aahman D / Hellvig J
Losiak B / Bryl M
2:0
21:16
21:18
-
-
-
1
1.65
13:00
Mol A B/ Sorum C S
Ranghieri A / Carambula Raurich A I
2:1
21:16
18:21
15:12
-
-
1
1.16
Pro Tour Doha 2023, Žene
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
12:00
Brunner N / Huberli T
Graudina T / Samoilova A
2:0
21:16
22:20
-
-
-
1
2.00
11:00
Stam K / Schoon R
Artacho M / Clancy T
2:0
21:19
21:19
-
-
-
1
1.65
Winners Kup
FT
P1
P2
P3
P4
P5
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
04:10
Ivanov I / Dudnyk V
Bilyk O / Zapliusvichka M
Odgođeno
03:35
Kotelenets A / Voloshchuk R
Isakov B / Kobylianskyi I
Odgođeno
03:00
Avramenko V / Bakotin A
Bilyk O / Zapliusvichka M
Odgođeno
01:50
Kotelenets A / Voloshchuk R
Ivanov I / Dudnyk V
Odgođeno
01:15
Bilyk O / Zapliusvichka M
Isakov B / Kobylianskyi I
Odgođeno
00:05
Kotelenets A / Voloshchuk R
Kharchenko D / Yurtov O
Odgođeno
MMA - UFC
Ufc Fight Night: Lewis Vs. Spivac
FT
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
09:10
Lewis, Derrick
Spivak, Sergey
0:1
2
1.35
08:35
Clark, Devin
Jung, DA UN
1:0
1
3.00
08:05
Tybura, Marcin
Ivanov, Blagoy
1:0
1
1.62
07:35
Choi, Doo HO
Nelson, Kyle
Odgođeno
07:10
Kinoshita, Yusaku
Fugitt, Adam
0:1
2
3.45
06:40
Saragih, Jeka
Jubli, Anshul
0:1
2
2.10
06:10
Zha, Yi
Lee, Jung-Young
0:1
2
1.37
05:40
Kazama, Toshiomi
Nakamura, Rinya
0:1
2
1.18
05:05
Choi, Seungguk
Park, Hyunsung
0:1
2
1.47
04:40
Kim, JI Yeon
Bohm, Mandy
Odgođeno
04:35
Park, Jun Yong
Tiuliulin, Denis
1:0
1
1.42
04:10
Taira, Tatsuro
Santos Aguilar, Jesus
1:0
1
1.07
MMA - Bellator
Bellator 290
FT
Tip
Kvota
nedjelja, 05.02
06:30
Hughes, Ethan
Karakaya, Yusuf
0:1
2
1.75
06:05
Hokit, Isaiah
Ishiguro, Peter
1:0
1
1.16
05:45
Bates, Jaylon
Lugo, Jornel
1:0
1
2.85
05:20
Gracie, Neiman
Schiro, Dante
1:0
1
1.32
04:50
Bader, Ryan
Emelianenko, Fedor
1:0
1
1.30
03:50
Eblen, Johnny
Tokov, Anatoly
1:0
1
1.32
03:10
Homasi, Sabah
Ward, Brennan
0:1
2
2.45
02:15
Larkin, Lorenz
Berkhamov, Mukhamed
1:0
1
2.65
01:55
Corrales, Henry
Magomedov, Akhmed
1:0
1
4.70
01:30
Mowry, Steve
Isaev, Ali
Odgođeno
01:15
Gonzalez, Chris
Rohskopf, Max
1:0
1
1.47
00:55
Neal, Grant
Albrektsson, Karl
1:0
1
2.05
00:25
Lara, Alejandra
Avsaragova, Diana
0:1
2
1.95